KONST / Litografier / Serigrafi 11546062
nr 1154 6062
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 37/50, -76, motivet: 13x17
måndag 8 januari 2018
kl 18:15:14
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe